BAP PRO 2011 – udany występ na Profbud Arena!


Dzisiejszą niedzielę reprezentacja Żaków spędziła na dużym, cyklicznym turnieju w Krośnie, organizowanym przez Akademię Profbud Beniaminek. W zawodach wzięło udział 18 zespołów, między innymi: Stal Mielec, Stal Stalowa Wola, Resovia Rzeszów, Orlik Przemyśl, Beniaminek Krosno czy AP Sanok.


W całodniowych zmaganiach Nasza Drużyna rozegrała 7 meczów z czego 5 wygrała. Najwięcej wrażeń dostarczył mecz o pierwsze miejsce w grupie z późniejszym zwycięzcą turnieju Resovią Rzeszów. Zacięty mecz skończył się remisem 2:2 i były to jedyne punkty, które dzisiejszy faworyt stracił w całych rozgrywkach.


Ciekawostką był mecz z zespołem z Ukrainy wygrany 7:1


Na specjalne wyróżnienie tego dnia zasłużył nasz obrońca Hubert Obrębski, który oprócz wzorowej gry defensywnej popisał się wyjątkową formą strzelecką zdobywając 10 goli! Został również uwzględniony w gronie najlepszych zawodników turnieju!


Trener Bartosz Wójs nie ukrywał dumy z zespołu: “drużyna pokazała jakość i zespołowość. Dodatkowo po przegranym pierwszym meczu podniosła się i co spotkanie to grała coraz lepiej, czyli z mentalnością też jest nieźle, a to co wyczyniał dzisiaj Hubert pokazało, że w jeden dzień można przerosnąć samego siebie o kilkaset procent…”


BRAWO BESKIDZIAKI!


Wyniki:

BAP 2:1 Przełom Besko

BAP 3:1 Orlik Przemyśl

BAP 2:2 Resovia Rzeszów

BAP 7:1 FS KMS Truskavets (Ukraina)

BAP 4:1 AP Wiki Sanok

BAP 3:0 MOSIR Dukla

BAP 1:4 AP Vivio Krosno


bramki: 22-10

punktów: 16


skład: Ptaszkowski G., Obrębski H., Święs W., Wójs P., Kiljański J., Gambal W., Gryzło M., Majcher I., Kociołek K., Główczyk B.

BAP PRO 2011 – udany występ na Profbud Arena!Dzisiejszą niedzielę reprezentacja Żaków spędziła na dużym, cyklicznym…

Opublikowany przez Beskidzka Akademia Piłkarska Niedziela, 17 listopada 2019

Dodaj komentarz